Add new comment

Никакви паркинги в парка!

Никакви паркинги в Борисовата градина не трябва да се допускат или непозволени такива да се узконяват. Единствено подземният би имал смисъл, ако е достъпен като цена и охраняем със жива охрана. На ул. "Кирил Видински" и сега се паркира, просто трябва да се опазят зелените ивици и тротоарите от двете страни на улицата с анти паркинг колчета.

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.